Strona główna ˇ Deklaracja dostępności ˇ Kontakt
 

 
Nawigacja
Strona główna
Aktualnosci
Historia
Mieszkańcy
Jak zamieszkać
Dostępność
Galeria
Szukaj
Linki
Zamówienia publiczne
Kontakt
 

 
Odwiedź także

Strona podmiotowa BIP Domu Pomocy Społecznej w Skarżysku-Kamiennej

 

 
Powiadomienie o plikach cookie

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.
W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.

 

 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 

 
Dzień Matki

W dniu 17 maja 2018 roku z okazji zbliżającego się Święta Matki odbyło się w naszym Domu spotkanie okolicznościowe, w którym udział wzięli mieszkańcy i pracownicy DPS-u, a o oprawę artystyczną zadbali uczniowie Prywatnej Szkoły Podstawowej w Skarżysku-Kamiennej. Nasi wyjątkowi goście zaprezentowali spektakl pt. "Pudełko", który bardzo spodobał się podopiecznym - nie szczędzili braw młodym artystom i ich opiekunce - pani Monice Wójtowicz, sprawczyni tego artystycznego przedsięwzięcia ;-) Serdecznie dziękujemy za wspaniały występ i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy gościć uczniów tej szkoły w naszych skromnych progach, z kolejnymi świetnymi programami artystycznymi...


 

 

Dziś jest 14-07-2024

Jesteś 1836935 gościem na naszej stronie


 

 
Fundusze Europejskie

Dom Pomocy Społecznej z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Spornej 6 współrealizuje następujące projekty ze wsparciem Unii Europejskiej, w tym Europejskiego Funduszu Społecznego:

1. „Bezpieczna Przyszłość” nr: WND-POWR.02.08.00-00-0099/20, finansowany ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 w ramach II Osi priorytetowej: Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji PO WER, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.

2. „Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas Covid-19„.

Znak Funduszy Europejskich z nazwą programu, barwy Rzeczpospolitej Polskiej, znak Unii Europejskiej z nazwą Europejski Fundusz Społeczny
 


Copyright © 2005